• Tanečné divadlo

• 09.01.2024 09:55
        • Novinka
          Vhodné pre deti na prvom stupni ZŠ. Ak máš rád tanec a príbehy, neváhaj a pridaj sa k nám.
          Tento krúžok je pre školákov, aj pre tých, ktorí nemajú žiadne tanečné skúsenosti. Tanec je prirodzený spôsob vyjadrovania sa, dajú sa cez neho vyjadriť emócie, vybudovať dôvera, uvoľniť myseľ.
          Naše tanečné divadlo je založené na tanečných konceptoch, ktoré cez príbehy, literatúru, hudbu a hry rozvíjajú prirodzené tanečné vyjadrenie jednotlivca, tvorenie, kreativitu, spoluprácu v skupine, telesnú koordináciu, flexibilitu, balans a vytvárajú zdravé pohybové návyky.
        • Sokoliarsky

• 09.01.2024 09:56
        • pre žiakov ZŠ a SŠ
          Staň sa mladým sokoliarom, nauč sa zodpovednosti, starostlivosti a zaži zblízka výcvik dravého vtáka.
          Neváhaj a pridaj sa k nám!
        • Lukostreľba

• 09.01.2024 09:56
        • pre deti o d 8 rokov
          Luk je pripravený, šíp je založený, kto natiahne tetivu?
          Čakáme práve na teba!
        • Stolný tenis

• 31.07.2023 11:17
        • Cieľom je vzbudiť u detí záujem o šport a najmä o stolný tenis ale aj dosiahnuť u nich takú úroveň osvojenia si herných činností, aby deti boli schopné hrať súťaže v stolnom tenise.
        • Rekreačný šport - florbal

• 19.09.2023 14:08
        • Rekreačný šport -  florbal. Ak Ťa baví tento šport neváhaj a príď si s nami zahrať. Pre deti od 7-15 rokov.
        • Lienky

• 06.10.2023 10:15
        • Pohybovo - tanečná prípravka pre deti od 4-6 rokov. Náplňou je pohybová výuka pomocou detských moderných pesničiek, básničiek a hier. Nenásilnou formou sa deti naučia základy držania tela, pohybové návyky a cviky.
        • Pastelka

• 07.08.2023 08:34
        • Výtvarný krúžok pre deti ZŠ. Rozvoj výtvarného talentu, fantázie, tvorivosti a nadobudnutie potrebných zručností vo výtvarnej činnosti. Kreatívne myslenie a pozitívny vzťah k umeniu.
        • Mamičky a detičky Lienočky

• 01.08.2023 10:51
        • Klub pravidelne sa stretávajúcich mamičiek s detičkami. Mamičky na MD a RD spríjemňujú čas sebe i svojim deťom vo veku od 1-3 rokov.